Nadnarwianka Pułtusk

Losowanie PP
CK Troszyn będzie kolejnym przeciwnikiem naszej ekipy w III rundzie PP.
Mecz odbędzie się w Jednorożcu w najbliższą środę o godzinie 16.30
Zestawienie par Pucharu Polski na dzień 17 wrzesień 2014 roku (środa) godz.16.30
1.Kryształ Glinojeck (A)-Sona N.Miasto (LO)
2.Korona Karolinowo (B)- Wkra Sochocin (LO)
3.Konopianka Konopki(B) - Wkra Bieżuń (LO)
4.Orzeł Sypniewo (A)- Makowianka Maków Maz.(LO)
5.Gryf Kownaty Żędowe (A) - Iskra Krasne (LO)
6.Mazowsze Jednorożec (LO)-KS CK Troszyn (LO)
7.Rzekunianka Rzekuń (LO) - Tęcza Łyse (LO)
Dodano 11 wrzesień 2014, o godzinie 15:32 przez mazowsze   Komentarze[16]

Nasza Korona
Mazowsze pokonało Koronę Ostrołęka po rzutach karnych w II rundzie PP.
W regulaminowym czasie było 1-1.Bramkę w I połowie zdobył Adam Grabowski.Bramkę na 1-1 tracimy w 94 minucie meczu po błędzie bocznego pomocnika.
Bohaterem karnych okazał się Paweł Łukasiak (na zdjęciu)który obronił 3 rzuty karne.
Nadmienić trzeba że i Korona i Mazowsze zagrało w mocno eksperymentalnych składach.
Karne wygraliśmy 3-2. Strzelcy : Żabiński (+) ,Wróbel (-) ,Płocharz (-) ,Wilga (+) ,Piotrak (+) .
Skład:
P.Łukasiak - D.Łukasiak , Żabiński , Piotrak ,Stępkowski ( 45'Jaśkiewicz ) - Ciuba ( 55'Kardaś ) , Wróbel , Płocharz , Wątkowski ( 45'Wilga ) , Jabłoński ( 60'B.Maćkowski ) - Grabowski
Wyniki PP:
Tamka Dzierzgowo 2-5 Iskra Krasne
Korona Karolinowo 8-3 Żbik Nasielsk
Konopianka Konopki2-1 Wieczfnianka Wieczfnia
PAF Płońsk 2-5 Wkra Sochocin
Opia Opinogóra 2-4 Makowianka Maków Maz.

Puchar Polski
W środę Mazowsze rozegra mecz z Koroną Ostrołęka w ramach II rundy Pucharu Polski.
Początek spotkania 16.30
Zbiórka 15.45
Dodano 08 wrzesień 2014, o godzinie 20:20 przez mazowsze   Komentarze[0]

Remis
Zacząć trzeba od tego że jedziemy na mecz w 11 bez 9 zawodników.
Jakubowski i Tworkowski są kontuzjowani,Makowski jest na szkoleniu a Smoliński miał ślub siostry,Wróbel w praca.A gdzie Ciuba,Maćkowski,Rykaczewski,Płocharz?
U nas zawsze jest tak że nagle jak wyjazd to kilku zawodników nie ma.Nie jednego dwóch tylko 4-5.Niektórzy na 4 wyjazdy byli na jednym!Inni jakoś mogą znaleźć czas na mecz, zamienić się w pracy czy tak zorganizować dzień żeby być na meczu, a niektórzy olewka.Znając życie w niedzielę 18 na meczu.
Wracając do meczu.Przywieźliśmy remis a powinny być 3 punkty.Piłkę meczową miał Paweł Koszarski w 90 minucie niestety przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.Jedyną bramkę dla naszych zdobył w końcu Adam Grabowski.Goście strzelili swoją bramkę z rzutu karnego w 75 minucie.
Skład:
P.Łukasiak - D.Łukasiak , Bors , Żabiński , Stępkowski - Jabłoński , Piotrak , Koszarski , Malinowski , W.Maćkowski - Grabowski
Dodano 07 wrzesień 2014, o godzinie 07:28 przez mazowsze   Komentarze[9]

Mazowsze 7:3 Glinojeck
Juniorzy Mazowsza podnieśli się z kolan i pewnie wygrali z Glinojeckiem 7:3(3:1). W ciągu całego spotkania nasi zawodnicy przeważali i stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji z czego 7 zamienili na bramki.Super mecz zaliczył Bartosz Kardaś, który strzelił 5 bramek. Po jednej dołożyli Remigiusz Skowroński i Sebastian Michalski.

Skład: Głąbowski- Jaśkiewicz(Zalewski), Michalski P., Krajewski, Skała- Wilga B.(Opalach), Wątkowski, Skowroński, Wilga Ł.(Wódkiewicz)- Michalski S., Kardaś
Dodano 06 wrzesień 2014, o godzinie 22:09 przez Łuka$z   Komentarze[7]

Kuczbork
W sobotę Mazowsze czeka kolejny mecz wyjazdowy.Tym razem udamy się do Kuczborka by zmierzyć się z tamtejszą Borutą.Mecz rozegramy prawdopodobnie na nowym obiekcie klubu z Kuczborka.
Wyjazd na mecz 13.30
Początek meczu 16.00

Tego samego dnia o godz.11:00 juniorzy Mazowsza podejmą u siebie zespół z Glinojecka. Zbiórka o godz.10:00! Zapraszamy wszystkich kibiców;)
Dodano 04 wrzesień 2014, o godzinie 07:50 przez mazowsze   Komentarze[1]

Ostatnie miejsce
Mazowsze przegrało w Sochocinie 2-0 (0-0) i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli LO.
Skład:
P.Łukasiak - Rykaczewski( 70'Malinowski ) , Piotrak , Żabiński , Bors - B.Maćkowski ( 70'Wróbel ) , Koszarski , Płocharz , Smoliński ( W.Maćkowski ) , Ciuba - Grabowski
Dodano 04 wrzesień 2014, o godzinie 07:46 przez mazowsze   Komentarze[2]

Kolejny mecz ligowy
Już w środę Mazowsze uda się do Sochocina by rozegrać kolejny mecz ligowy.
Początek meczu 17.00
Wyjazd 15.00
Dodano 01 wrzesień 2014, o godzinie 19:19 przez mazowsze   Komentarze[5]

W PP z Koroną
W II rundzie Pucharu Polski Mazowsze zmierzy się z ekipą Korony Ostrołęka.
Mecz Mazowsza a także wszystkie inne odbędą się 10 września o godzinie 16.30.
Zestawienie par Pucharu Polski
1.Tamka Dzierzgowo (B) - Iskra Krasne (LO)
2.Korona Karolinowo (B) - Żbik Nasielsk (LO)
3.Konopianka Konopki(B) - Wieczfnianka Wieczfnia(LO)
4.PAF Płońsk (A) - Wkra Sochocin (LO)
5. Opia Opinogra (B) - Makowianka Maków Maz.(LO)
6.WKS Mystkówiec (B) - Tęcza Łyse (LO)
7.Orzeł Sypniewo (A) - Orzyc Chorzele (LO)
8.Gryf Kownaty Żędowe (A) - Pełta Karniewo (LO)
9.KS Pniewo (A) - KS CK Troszyn (LO)
10.Boruta Kuczbork (LO) - Wkra Bieżuń (LO)
11.Tęcza Ojrzeń (LO) - Sona Nowe Miasto (LO)
12. Mazowsze Jednorożec (LO) - Korona Ostrołęka (LO)
13. Rzekunianka Rzekuń (LO) - wolny termin
Następna runda Pucharu Polski zostanie rozegrana w dniu 17.09.2014 godz. 16.30
Dodano 01 wrzesień 2014, o godzinie 19:14 przez mazowsze   Komentarze[0]

Remis
Mazowsze zremisowało z Wieczfnianką Wieczfnia 0-0.Potwierdziły się informacje że drużyna gości gra solidnie w obronie a słabo w ataku.Mecz typowy na remis.Trzeba pochwalić super sędziowanie całej trójki sędziowskiej.