Strona Główna | Forum Junior | Filmiki |


Nadleśnictwo Parciaki
Mariusz Zygmunt
Docieplanie Budynków
Kadzidło

Nadleśnictwo Przasnysz
Bartnik Myszyniec
GKS Strzegowo
Gladiator Słoszewo
Gryf Kownaty Żędow
GUKS Krasnosielc
Jutrzenka Unieck
Korona Karolinowo
Kryształ Glinojeck
KS Wąsewo
Kurpik Kadzidło
Orzeł Sypniewo
Orzyc Chorzele
Rzekunianka Rzekuń
A-klasa
Ciech. - Ostro. OZPN
Iska Krasne
IV Liga
Klasa A 90minut.pl
Korona Szydłowo
LO
LO 90minut.pl
Makowianka Maków
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Nadnarwianka Pułtusk

Seniorzy remis, młodzi gromią
Seniorzy Mazowsza zremisowali z ekipą Wkry Sochocin 1-1 ( 0-1 ).Jedyną bramkę dla naszych zdobył Łukasz Bors.
Skład:
Świderski - Stępkowski , Bors , Żabiński , Tworkowski - Ciuba ( Rykaczewski ) , Piotrak ( Krawczyk ) , Wróbel , Wiktorski ( Bączek ) , Jabłoński ( B.Maćkowski ) - Grabowski


Juniorzy Mazowsza rozgromili Pokrzywnicę 8-1 ( 5-0 ).Bramki zdobyli: S.Michaliski-5,Kardaś-2,Ł.Wilga
Skład:
Kacprzyk - Filiński ( P.Michalski ) , Krajewski , Prekiel ( Olender ) , Jaśkiewicz - Ł.Wilga , Skowroński , Wątkowski , Wódkiewicz ( Olber ) - Kardaś , S.Michaliski
Dodano 30 marzec 2014, o godzinie 17:14 przez mazowsze   Komentarze[3]

1 kolejka z Pokrzywnicą
W niedzielę 30 marca jako pierwsi na murawę wyjdą juniorzy Mazowsza U-16 zmierzą się z Pokrzywnicą.
Początek spotkania 11.00
Przypomnę że na jesieni dwa razy ulegliśmy tej drużynie, przegrywając 3:4, oraz 4:2, dlatego mamy coś do udowodnienia!
Zapraszamy wszystkich kibiców;)
Dodano 28 marzec 2014, o godzinie 20:47 przez Łuka$z   Komentarze[0]

Przyjeżdża Sochocin
W najbliższą niedzielę o 14.00 Mazowsze rozegra kolejny mecz ligowy.Tym razem zagramy w Jednorożcu a naszym przeciwnikiem będzie Wkra Sochocin.
Zbiórka zawodników 13.00
Zabieramy żółty i czerwony strój.
ZABIERAMY DOWODY OSOBISTE!!!
Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz.
Dodano 26 marzec 2014, o godzinie 22:12 przez mazowsze   Komentarze[1]

KPINY I JAJA!!!
Na dzisiejszych zajęcia pobity został rekord frekwencji zawodników-4 sztuki.
I my marzymy o utrzymaniu? Brak słów.
Dodano 25 marzec 2014, o godzinie 21:44 przez mazowsze   Komentarze[5]

"Baba" i tylko remis
Mazowsze zremisowało z Kryształem Glinojeck 1-1 (0-0).
Chociaż prowadziliśmy 1-0 po bramce Łukasza Borsa to w 85 minucie fatalnie zachował się nasz bramkarz i przywozimy tylko remis.
Skład:
Świderski - Stępkowski , Bors ( Krawczyk ) , Żabiński , Tworkowski - Ciuba , Bączek ( Jaśkiewicz ) , Wiktorski , Piotrak , Jabłoński ( W.Maćkowski ) - Grabowski
W Mazowszu w oficjalnym meczu zadebiutował 16-letni Kuba Jaśkiewicz
Dodano 22 marzec 2014, o godzinie 14:49 przez mazowsze   Komentarze[4]

ZACZYNAMY
W najbliższy weekend rozpoczyna się runda wiosenna LO.Runda będzie bardzo ciekawa a i dla nas bardzo ciężka.Czeka nas bardzo ciężka walka o utrzymanie.
Po tym sezonie następuje reorganizacja II ligi w Polsce, a co za tym idzie także niższych lig.Przy dobrych układach z naszej LO może spadać nawet połowa zespołów, ale tym będziemy się martwili później.
W pierwszym meczu nasza ekipa zmierzy się na wyjeździe z Kryształem Glinojeck.
Początek meczu 11.00
Wyjazd na mecz 8.45
BIERZEMY WSZYSCY DOKUMENT TOŻSAMOŚCI!!!

Kadrę Mazowsza wzmocniło dwóch zawodników :Adam Grabowski (powrót z wypożyczenia z MKS Przasnysz) oraz Jakub Jaśkiewicz (juniorzy)
Z klubu odszedł zaś Łukasz Wójcik.Z tego miejsca chciałbym podziękować Łukaszowi za wieloletnie reprezentowanie naszego klubu.
Dodano 19 marzec 2014, o godzinie 13:36 przez mazowsze   Komentarze[1]

Sparingi drużyn LO
BORUTA KUCZBORK
2:2 Polonia Iłowo (LO)
1:2 GKS Strzegowo (Klasa A)
0:2 Wieczfnianka Wieczfnia (LO)
2:2 Wel Lidzbark Welski (Klasa A)
0:2 Wkra Żuromin (IV liga)
7-2 Boruta - GKS Lipowiec (klasa A)
CK TROSZYN
0:5 Ostrovia Ostrów Maz. (IV liga)
1:2 Korona Ostrołęka (IV liga)
4-2 Świt Baranowo (A Klasa)
0-1 KS Wąsewo (A Klasa)
2-3 Kurpik Kadzidło (B Klasa)
GLADIATOR SŁOSZEWO
4:4 Świt Nowy Dwór Maz. (Juniorzy)
0:9 Świt II Nowy Dwór Maz. (Klasa A)
1:3 Jutrzenka Unieck (Klasa A)
0:5 Sona Nowe Miasto (LO)
2-3 Gryf Kownaty (klasa B)
ISKRA KRASNE
1:6 Narew Ostrołęka (IV liga)
2:1 Korona Szydłowo (LO)
1:0 Konopianka Konopki (Klasa B)
3:2 Opia Opinogóra (Klasa B)
0-12 Korona Ostrołęka (IV liga)
2-7 Sona Nowe Miasto (LO)
KORONA SZYDŁOWO
1:5 Błękitni Raciąż (IV liga)
1:4 MKS Ciechanów (IV liga)
1:2 Iskra Krasne (LO)
2:2 Orzyc Chorzele (Klasa A)
0:1 GKS Strzegowo (Klasa A)
KRYSZTAŁ GLINOJECK
2:7 PAF Płońsk (Klasa B)
2:0 Świt Staroźreby (LO)
4:3 Jutrzenka Unieck (Klasa A)
6:3 GKS Strzegowo (Klasa A)
5:4 Wkra Sochocin (LO)
1:2 Nadnarwianka Pułtusk (LO) 45 min
0:2 MKS Ciechanów (IV liga) 45 min
MAKOWIANKA MAKÓW MAZ.
2:2 Narew Ostrołęka (IV liga)
3:1 WKS Rząśnik (LO)
5:2 Start Nidzica (IV liga)
0:7 MKS Przasnysz (IV liga)
2:1 GKS Strzegowo (Klasa A)
6:1 Orzeł Sypniewo (Klasa A)
NADNARWIANKA PUŁTUSK
0:0 Sokół Serock (LO)
3:1 GKS Pokrzywnica (Klasa A)
0:1 MKS Ciechanów (IV liga)
3:1 Świt II Nowy Dwór Maz. (Klasa A)
1:4 Victoria Sulejówek (IV liga)
3:3 Korona Ostrołęka (IV liga)
2:1 Kryształ Glinojeck (LO) 45 min
1:2 MKS Ciechanów (IV liga) 45 min
SONA NOWE MIASTO
5:1 GKS Strzegowo (Klasa A)
2:1 Wkra Sochocin (LO)
1:1 PAF Płońsk (Klasa B)
8:2 Opia Opinogóra (Klasa B)
5:0 Gladiator Słoszewo (LO)
7-2 Iskra Krasne (LO)
TĘCZA ŁYSE
0:2 Ostrovia Ostrów Maz. (IV liga)
0:1 Warmia Grajewo (III liga)
0:5 MKS Przasnysz (IV liga)
3:0 Forty Piątnica (LO)
3:0 Orzeł Kolno (IV liga)
6-2 Omulew Wielbark (IV liga)
TĘCZA OJRZEŃ
1:4 Wkra Bieżuń (LO)
1:2 Skra Drobin (LO)
3:0 Orzeł Janowiec Kościelny (LO)
1:6 Żbik Nasielsk (LO)
_:_ Gry Kownaty Żędowe (Klasa A)
WIECZFNIANKA WIECZFNIA
1:3 Mławianka Mława (IV liga)
2:1 Boruta Kuczbork (LO)
4:1 Borovia Czernice Borowe (Klasa B)
3:1 Start Nidzica (IV liga)
WKRA BIEŻUŃ
4:1 Tęcza Ojrzeń (LO)
2:2 Świt Staroźreby (LO)
5:2 Kasztelan Białe Błoto (Klasa A)
5:1 Skrwa Łukomie
2:2 Orzeł Goleszyn (LO)
WKRA SOCHOCIN
4:5 Kryształ Glinojeck
0-8 MKS Ciechanów (IV)
ŻBIK NASIELSK
3:1 MKS Ciechanów (IV liga)
1:3 Milan Milanówek (LO)
3:1 Orzyc Chorzele (Klasa A)
5:3 Mazur Radzymin (LO)
6:1 Tęcza Ojrzeń (LO)
4:3 PAF Płońsk (Klasa B)
Dodano 19 marzec 2014, o godzinie 13:24 przez mazowsze   Komentarze[0]

Porażka x 2
Tydzień przed inauguracją ligi nasza ekipa pokazała się z bardzo słabej strony przegrywając u siebie z ekipą Orła Sypniewo (0-2). Zespół gości był zdecydowanie lepszy i zasłużenie wygrał.
Skład:
Świderski - Stępkowski ( Jaśkiewicz ) , Bors , Żabiński , Tworkowski ( B.Maćkowski ) - Ciuba ( W.Maćkowski ) , Piotrak ( Kobyliński ) , Bączek ( Jabłoński ) , Wróbel , Wiktorski - Grabowski
Młodzi zawodnicy Mazowsza także doznali porażki.Lepszą drużyną okazał się zespół z Chorzel wygrywając 1-3(1-1). Jedyną bramkę dla naszych zdobył Łukasz Wilga.
Skład:
Kacprzyk ( Głąbowski ) - Zalewski , Prekiel ( Krajewski ) , P.Michalski , Filiński ( Jaśkiewicz ) - Olender ( Skowroński ) , Wątkowski , Ł.Wilga , B.Wilga , Olber ( Kardaś ) - S.Michalski
Dodano 16 marzec 2014, o godzinie 16:42 przez mazowsze   Komentarze[7]

Jednak gramy
Jutro tj niedziela o godzinie 14.00 rozegramy mecz sparingowy z ekipą Orła Sypniewo.
ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW 13.00
Dodano 15 marzec 2014, o godzinie 14:15 przez mazowsze   Komentarze[0]

Grają juniorzy
W najbliższą niedzielę w Jednorożcu juniorzy Mazowsza rozegrają sparing z ekipą Orzyca Chorzele.
Początek spotkania 11.00
Zapraszamy kibiców!!!
Dodano 14 marzec 2014, o godzinie 11:46 przez mazowsze   Komentarze[2]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 10
LDrużynaP
1.Orzyc Chorzele56
2.GKS Strzegowo56
3.Kryształ Glinojeck52
4.Mazowsze Jednorożec52
5.Orzeł Sypniewo43
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel17
2.Wątkowski Marcin6
-Grabowski Adam6
-Żabiński Gabryś 6
3.Jabłoński Marcin5
4.Piotrak Artur4
-Kardaś Bartosz4
5.Wilga Bartosz2
-Bors Łukasz2
-Skała Rafał2
6.Stępkowski Piotr1
Czerwiec 2016
PnWtŚrCzPtSoNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Copyright ® 2006-2016 by Mazowsze Jednorożec