LO
MKS Ciechanów
Nadnarwianka Pułtusk

Jeden BOHATER
Tak słabego sędziego dawno nie było na meczu LO.Absolutnie nie wypaczył wyniku meczu, bo tu gospodarze byli górą i nie ma co dyskutować.
Sędzia wykartkował jeden i drugi zespół ( 3 czerwone kartki, jednak słuszna bo zawodnik z Mazowsza kopnął bez piłki ) za błahe powody dawał żółte karki.Chciał być bohaterem tego meczu, osobą która jest najważniejsza na boisku i taką był.Nie tylko zawodnicy jednej i drugiej drużyny byli sfrustrowani decyzjami Pana Kołacińskiego ale także kibice, którzy w ordynarny sposób wyrażali swoje niezadowolenie z pracy arbitra.To nie jest pierwszy mecz gdzie ten Pan nie radzi sobie z sędziowaniem, z podejmowaniem słusznych decyzji.Jedyny jego argument to pokazywanie żółtych kartek których było w meczu co najmniej 6 dla każdej drużyny.
Wieczfnia-Mazowsze 4-0 ( 1-0 ).
Skład:
Świderski - Stępkowski ( Jaśkiewicz ) , Bors , Żabiński , Tworkowski ( W.Maćkowski ) , Piotrak , Wiktorski , Wróbel ( B.Maćkowski ) , Kobyliński ( Krawczyk ) , Jabłoński - Grabowski
Dodano 12 kwieceń 2014, o godzinie 21:29 przez mazowsze   Komentarze[7]

Troszyn 2:4 Mazowsze
Juniorzy Mazowsza U-16 wygrali swój drugi mecz rundy wiosennej, tym razem przywieźliśmy 3 pkt. z Troszyna. Pierwsza połowa nie zwiastowała takiego zakończenia, gospodarze zepchnęli nas do obrony i nękali dośrodkowaniami na pole karne. Bramkę zdobyli jednak po prostopadłym podaniu i strzale w długi róg. Na szczęście tuż przed przerwą B.Kardaś znajduje się w sytuacji sam na sam i pewnie pokonuje bramkarza. Do przerwy 1:1. W drugiej części gry Mazowsze przejmuje inicjatywę czego efektem są 2 bramki: S.Michalskiego i B.Kardasia. Kiedy wydawało się że już jest po meczu sędzia najpierw nie uznaje nam bramki na 1:4 uznając że zawodnik faulował podczas przepuszczania piłki między nogami:)Następnie odgwizduje kontrowersyjny rzut karny dla Troszyna za zagranie naszego zawodnika ręką gdy został mocno uderzony piłką z bliskiej odległości. Troszyn strzela bramkę na 3:2 i ostatnie minuty są bardzo nerwowe. W doliczonym czasie gry gospodarze trafiają nawet w słupek jednak ostatnie słowo należało do gości. S.Michalski popędził za bezpańską piłką zagraną w narożnik boiska po czym spokojnie podprowadził ją w pole karne i pewnie pokonał bramkarza gospodarzy.Końcowy wynik 2:4
Dodano 10 kwieceń 2014, o godzinie 21:32 przez Łuka$z   Komentarze[3]

Jedziemy do Wieczfni
W najbliższą sobotę udamy się do Wieczfni by rozegrać kolejny mecz ligowy.Początek spotkania 16.00
Wyjazd na mecz 14.00
zabieramy czerwone stroje i DOWODY OSOBISTE
Dodano 09 kwieceń 2014, o godzinie 23:15 przez mazowsze   Komentarze[0]

3 remis
Mazowsze zremisowało na wyjeździe z ekipą Boruty Kuczbork 0-0.
Mecz nie był porywającym widowiskiem, obydwie ekipy miały sytuacje bramkowe.
Skład:
Świderski - Tworkowski , Bors , Żabiński , Stępkowski - Ciuba ( Jaśkiewicz ) , Wiktorski ( W.Maćkowski ) , Piotrak , Jabłoński ( Rykaczewski ) - Kobyliński ( Krawczyk ) , Grabowski
Dodano 06 kwieceń 2014, o godzinie 07:21 przez mazowsze   Komentarze[0]

Szlachta w akcji!!!
Wstawiam filmik-stary- z meczu Sokół Grudusk-Orzyc Chorzele z 2010 roku.Warto poświęcić parę minut żeby zobaczyć jak się "szlachta zachowuje".Czemu szlachta ?Tak kiedyś na meczu z nami krzyczeli że oni szlachta a my Kurpsie j...bane:)

Dodano 03 kwieceń 2014, o godzinie 21:37 przez mazowsze   Komentarze[2]

Jedziemy do Kuczborka
Mazowsze w najbliższą sobotę uda się do Kuczborka by rozegrać kolejny mecz ligowy.
Początek meczu 15.00
Mam nadzieję że tym razem, przy okazji meczu wyjazdowego będzie nas więcej aniżeli 11 czy 12.
Wyjazd na mecz 13.00
Dodano 02 kwieceń 2014, o godzinie 23:55 przez mazowsze   Komentarze[0]

Był karny czy nie?
W meczu z Sochocinem była jedna kontrowersyjna sytuacja.przy stanie 1-1 po akcji Grabowskiego sędzia główny zawodów podyktował rzut karny dla Mazowsza.Po kilku minutach i konsultacji z bocznym-notabene boczny był po drugie strony boiska i nie mógł na 100 % a nawet na 1% widzieć tej sytuacji-odwołał decyzje i pokazał rzut rożny.
Sędzia się pomylił czy miał rację???Oceńcie sami i piszcie komentarze
Dodano 31 marzec 2014, o godzinie 20:04 przez mazowsze   Komentarze[13]

Seniorzy remis, młodzi gromią
Seniorzy Mazowsza zremisowali z ekipą Wkry Sochocin 1-1 ( 0-1 ).Jedyną bramkę dla naszych zdobył Łukasz Bors.
Skład:
Świderski - Stępkowski , Bors , Żabiński , Tworkowski - Ciuba ( Rykaczewski ) , Piotrak ( Krawczyk ) , Wróbel , Wiktorski ( Bączek ) , Jabłoński ( B.Maćkowski ) - Grabowski

Juniorzy Mazowsza rozgromili Pokrzywnicę 8-1 ( 5-0 ).Bramki zdobyli: S.Michaliski-5,Kardaś-2,Ł.Wilga
Skład:
Kacprzyk - Filiński ( P.Michalski ) , Krajewski , Prekiel ( Olender ) , Jaśkiewicz - Ł.Wilga , Skowroński , Wątkowski , Wódkiewicz ( Olber ) - Kardaś , S.Michaliski
Dodano 30 marzec 2014, o godzinie 17:14 przez mazowsze   Komentarze[3]

1 kolejka z Pokrzywnicą
W niedzielę 30 marca jako pierwsi na murawę wyjdą juniorzy Mazowsza U-16 zmierzą się z Pokrzywnicą.
Początek spotkania 11.00
Przypomnę że na jesieni dwa razy ulegliśmy tej drużynie, przegrywając 3:4, oraz 4:2, dlatego mamy coś do udowodnienia!
Zapraszamy wszystkich kibiców;)
Dodano 28 marzec 2014, o godzinie 20:47 przez Łuka$z   Komentarze[0]

Przyjeżdża Sochocin
W najbliższą niedzielę o 14.00 Mazowsze rozegra kolejny mecz ligowy.Tym razem zagramy w Jednorożcu a naszym przeciwnikiem będzie Wkra Sochocin.