Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Wygrana z Koroną
Mazowsze pokonało Koronę Ostrołęka 3-1 (1-0). Bramki dla Mazowsza zdobyli Bors,Grabowski,Stępkowski.
Czy byliśmy lepsi? Na pewno nie,Korona grała w piłkę, ale to my wyprowadzaliśmy lepsze i skuteczniejsze kontry.3 punkty zostały w Jednorożcu i to się liczy.
Skład:
P.Łukasiak - Jaśkiewicz , Bors , Żabiński , Ostrowski - Skała , Wróbel ( Skowroński ) , D.Łukasiak ( Stępkowski ) , B.Antosiak ( Jabłoński ) - Grabowski , Piotrak
Dodano 03 maj 2015, o godzinie 16:38 przez mazowsze   Komentarze[18]

Mazowsze 1:0 Wkra
Juniorzy Mazowsza pokonują ekipę Wkry Żuromin 1:0. Rozegraliśmy dobry mecz i od pierwszej do ostatniej minuty dominowaliśmy na boisku. Niestety kolejny raz marnujemy mnóstwo 100% sytuacji do strzelenia bramki. Gola na wagę 3 pkt. w pierwszej połowie z rzutu wolnego strzela Bartek Wilga, sprytnie wykorzystując złe ustawienie bramkarza. Dzięki temu zwycięstwu na półmetku rozgrywek prowadzimy w tabeli I Ligi Okręgowej z 10pkt. w 4 meczach.

Skład:
Głąbowski(Kacprzyk)- Skała, Jaśkiewicz, Krajewski, Zalewski(Michalski P.)- Wilga Ł., Skowroński, Wątkowski, Michalski(Wódkiewicz)- Wilga B.,Kardaś
Dodano 01 maj 2015, o godzinie 19:51 przez Łuka$z   Komentarze[5]

Dwumecz majowy
W najbliższą niedzielę 3 maja Mazowsze podejmuje u siebie zespół Korony Ostrołęka.
Początek meczu 13.00
Zbiórka zawodników 12.00

ZAPRASZAMY KIBICÓW
Dwa dni wcześniej tj. 1 maja młodzi zawodnicy Mazowsza rozegrają mecz ligowy z zespołem Wkry Żuromin.
Początek meczu 11.00
Zbiórka zawodników 10.00

Dodano 29 kwieceń 2015, o godzinie 20:17 przez mazowsze   Komentarze[3]

Po 7 kolejkach LO licząc tylko rundę rewanżową czyli wiosenną wyniki przedstawiają się następująco :

Fatalny mecz bramkarza
Mazowsze przegrało z ekipą z Makowa Mazowieckiego 3-0 (2-0).
Fatalny mecz zagrał nasz bramkarz który pomógł ekipie gospodarzy w zdobyciu bramek.
Nadmienić należy że w naszej ekipie zagrało 9 młodzieżowców w tym 6 w I składzie.Średnia wieku po końcowym gwizdu sędziego wynosiła 19,5.
Nie zmienia to faktu że Maków był ekipą lepszą, wygrał zasłużenie aczkolwiek nie taką różnicą bramek.Niestety fatalny mecz jak pisałem wcześniej zagrał nasz bramkarz.Sami wiemy że bramkarz to ponad 50% drużyny,niestety w naszym przypadku tak nie jest.
2 wielbłądy bramkarza z ekipami z Łysych i Nowego Miasta nie miały wpływu na wynik.Błąd przy bramce z Bieżuniem też nie miał wpływu.Niestety wielbłądy z Wieczfnią,Sochocinem,Kuczborkiem i teraz z Makowem skutkują tym że nie zdobywamy nawet jednego puntu w 4 ostatnich meczach.Tak jest niestety że napastnik nie strzela 10 setek i jest 0-0, bramkarz pomyli się raz i jest przegrana.
Dodano 26 kwieceń 2015, o godzinie 11:41 przez mazowsze   Komentarze[22]

Maków Mazowiecki
W mocno okrojonym składzie lecz z wielkimi chęciami drużyna Mazowsza uda się w sobotę do Makowa Mazowieckiego by powalczyć o jakiekolwiek punty w kolejnym meczu ligowym.
W naszym zespole zabraknie : Smolińskiego , Grabowskiego , Krawczyka , Wróbla , Jabłońskiego , Piotraka , braci Maćkowskich , B.Antosiaka oraz D.Łukasiaka.Jak by nie liczył 10 zawodników. Absencja zawodników różne , przede wszystkim kontuzje i szkoła.
W meczu tym wystąpią głównie zawodnicy drużyny juniorów Mazowsza którzy mają akurat pauzę w rozgrywkach.
Wyjazd na mecz 12.20
Początek spotkania 14.00
Dodano 24 kwieceń 2015, o godzinie 08:00 przez mazowsze   Komentarze[4]

A-klasa wita
Niestety Mazowsze przegrało bardzo ważny mecz z ekipą Boruty Kuczbork 1-2 ( 0-2 ) i tym samym zapewniło sobie prawdopodobny spadek do A-klasy.Nadmienić trzeba że w 15 minucie przegrywamy 2-0 po rzucie wolnym i karnym.Kuczbork przyjechał w 11, w 60 minucie grał praktycznie w 10 bo grał znaczy stał tylko kontuzjowany zawodnik gości.
Gra gości polegała na graniu dzid ( to samo tydzień temu grał Sochocin )cały czas na napastników nr 10 i 6 ale to w tym meczu wystarczyło niestety.Zawodnicy gości nawet nie wymienili 3 podań w tym meczu.
Niestety poza umiejętnościami zabrakło zaangażowania, woli wali i chyba chęci.
Bramkę dla Mazowsza zdobył Piotrak
Skład:
Łukasiak - Stępkowski , Żabiński , Jaśkiewicz , Piotrak - Skała ( B.Antosiak ) , Smoliński , Wróbel , Jabłoński ( Ł.Wilga ) - Grabowski , Ostrowski ( Krawczyk )
Nadmienić należy że sędziowanie w tym meczu było katastrofalne.Pan sędzia absolutnie nie wypaczył wyniku meczu ale co gwizdał to ....brak słów.Człowiek nie nadający się do roli jaką sprawował,nie radził sobie na boisku w ogóle a swoje nieumiejętności w sędziowaniu nadrabiał dawaniem żółtych kartek.
Dodano 19 kwieceń 2015, o godzinie 16:43 przez mazowsze   Komentarze[18]

Remis Młodych
Drużyna juniorów z Jednorożca zremisowała w meczu derbowym z ekipą Orzyca Chorzele 2-2 ( 0-1 ).
Bramki zdobyli:Łukasz Wilga,Sebastian Michalski
Niestety rozegraliśmy słabe zawody. Pierwsza połowa na stojąco, bez walki i wiary w swoje umiejętności.Efektem tego było prowadzenie gospodarzy od 10 minuty spotkania.Początek drugiej połowy również niemrawy, jednak około 55 minuty udaję się wyrównać. W polu karnym faulowany jest M.Wątkowski, a rzut karny pewnym strzałem na bramkę zamienia Ł.Wilga. Od tej pory wyraźnie przejmujemy inicjatywę i kilka minut później S.Michalski po prostopadłej piłce ze środka pola w sytuacji sam na sam wyprowadza nas na prowadzenie 2:1. Niestety w końcówce po rzucie rożnym w zamieszaniu podbramkowym gospodarze wyrównują na 2:2.Do końca meczu mamy jeszcze dwie 100% okazję do zdobycia bramki, niestety brakuje nam skuteczności.
Skład:
Głąbowski ( 46' Kacprzyk ) - Zalewski , Krajewski , P.Michalski , Skała - Prekiel ( 46' Ł.Wilga ) , Wątkowski , Skowroński , Wódkiewicz ( 55' Opalach ) - B.Wilga , S.Michalski ( 85' Orzoł )
Dodano 18 kwieceń 2015, o godzinie 21:58 przez mazowsze   Komentarze[1]

Derby juniorów
W sobotę (18.04) o godz. 16:30 w Chorzelach juniorzy Mazowsza podejmą miejscowy Orzyc. Wyjazd na mecz 15:15
Dodano 17 kwieceń 2015, o godzinie 09:05 przez Mazowsze   Komentarze[1]

Kuczbork
W najbliższą niedzielę w Jednorożcu rozegramy kolejny mecz ligowy.Tym razem zawita do nas ekipa Boruty Kuczbork